003

Firma ELEKTRA PETR PROCHÁZKA byla založená v roce 1995. Od počátku se zabýváme prodejem elektroinstalačního materiálu , svítidel a elektrospotřebičů. V roce 2007 jsme otevřeli novou prodejnu , kde na ploše více než 1000 m2 nabízíme široký sortiment zboží od renomovaných tuzemských i zahraničních dodavatelů. Od roku 2010 působíme pod názvem ELEKTRA KOLÍN s.r.o.

Ze sortimentu značek :

V oblasti AUDIO – VIDEO nabízíme zejména výrobky firem:

SAMSUNG, PANASONIC, PHILIPS, SONY, TOSHIBA, LG, SENCOR,…..

V oblasti spotřebičů do domácnosti zastupujeme zejména firmy:

PHILIPS, TEFAL, MORA, AEG, BOSCH, SIEMENS, MOULINEX, ETA, ELECTROLUX, SENCOR, WHIRLPOOL,  JATA, BRAUN, BRAVO

V oblasti svítidel jsou to firmy:

MASSIVE, EGLO, PHILIPS, COMPOLUX, LYRIO, MODUS, GLOBO, PANLUX, KANLUX, PREZENT…

Silné spojení – dokonalá kvalita výrobků a služeb

  • Naše firma je napojená na síť prodejen PLANEO kde je nabídka zboží dále podpořena letákovými akcemi. Tyto akce se pravidelně opakují každý měsíc, a nabídka je rozesílána prostřednictvím pošty, nebo jsou dostupné na naší prodejně, nebo na našich internetových stránkách.
  • Dále našim zákazníkům nabízíme pravidelné akční nabídky, množstevní slevy při větším odběru. Na zboží, které nemáme momentálně skladem, Vám rádi zašleme cenovou a termínovou nabídku.

V rámci prodeje nabízíme našim zákazníkům dovoz zakoupeného zboží po dohodě zdarma, základní instalaci spotřebičů. Ve spolupráci s externími firmami zajišťujeme servisní činnost, složitější instalaci spotřebičů, montáž klimatizací, montáž televizních a satelitních kompletů.

 

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv firmy ELEKTRA